Horoskoop

JÄÄR
Kipud nüüd tegema kaugeleulatuvaid oletusi, mis tegelikult ei pruugi sugugi tõele vastata. Püüa tegeleda eelkõige iseenda probleemidega.
SÕNN
Tänased planeediseisud on seotud psüühilise ja vaimse kogemuse omandamisega. Tunned soovi loobuda halbadest harjumustest ja pöörata rohkem tähelepanu oma tervisele.
KAKSIKUD
Ole valmis, et pead oma positsioonist loobuma ja mõnda aega madalat profiili hoidma. Teiste kamandamine jääb täiesti tahaplaanile.
VÄHK
Muutud enesekindlamaks ja suudad teha otsuseid ka iseseisvalt. Sulle ei lähe korda ei segavad faktorid ega kadedad konkurendid. Väldi alkoholi!
LÕVI
Kipud olema unistavas meeleolus ega suuda võtta elu sellisena, nagu see tegelikult on. Süvenemine reaalsusesse võib põhjustada kriise.
NEITSI
Muutud täna sõjakaks. Kui keegi julgeb sulle vastu vaielda, püüad oma võimu maksma panna. Ebasoodne aeg diplomaatilisteks vestlusteks.
KAALUD
Sinu jaoks on tänane päev äärmiselt harmooniline ja meeldiv. Kuid samas kaldud laisklema ja võid niimoodi head võimalused käest lasta.
SKORPION
Tänane päev toob sulle sündmusi, mida oled põhjustanud oma käitumisega minevikus. Võta need vastu ja püüa nüüd igast olukorrast midagi õppida.
AMBUR
Sind rõõmustavad praegu paljud väikesed ja lihtsad asjad. Saad suurepäraselt läbi lastega, tajud elu mängulisust. Püüa seda meeleolu säilitada.
KALJUKITS
Võimalik, et puutud täna kokku selliste probleemidega, nagu depressioon, närvilisus ja üksindus. Otsi suhet iseendaga, püüa end üles leida.
VEEVALAJA
Võimalik, et kuuled oma kaaslastelt ebameeldivaid uudiseid. Ole valmis karmi tõe teada saamiseks, kuid arvesta, et tegelikult tuleb see sulle kasuks.
KALAD
Vajad täna eelkõige romantilisi suhteid, kuid saatus võib sind kokku viia kergemeelsete ja pealiskaudsete inimestega, kellel pole ausaid kavatsusi.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 71 korda, sh täna 1)