Horoskoop

JÄÄR
Oled täna seltsivam kui tavaliselt ning võtad ka kuulda teiste inimeste nõuandeid. Võimalik, et saad teada sinu jaoks midagi väga olulist.
SÕNN
Suudad ennast tä­na paremini väljendada kui tavaliselt. Sa ei häbene ka oma tundeid välja näidata ning võimalik, et muutud väga emotsionaalseks.
KAKSIKUD
Tänase päeva märksõnad on sinu jaoks reisimine ja kolimine. Oled ka uudishimulik ja võimalusel tutvud meeleldi uute inimestega.
VÄHK
Täna võib sul tekkida probleeme naabrite või sugulastega. Kuid on hea päev, et suhelda lastega või teha kaasa mõni ekstreemsem loodusretk.
LÕVI
Võimalik, et sind hakkavad täna kimbutama hirmud ja kahtlused oma tervise suhtes. Püüa siiski rahuneda ja ära mõtle endale haigusi välja.
NEITSI
Tõmbad täna oma ekstravagantsusega teiste tähelepanu. See võib olla nii positiivne kui ka negatiivne. Kõik oleneb sinu enda suhtumisest.
KAALUD
Võimalik, et sinuga otsitakse täna kontakti rohkem kui tavaliselt. Inimesi köidavad sinu optimism ja suurepärane suhtlemisoskus.
SKORPION
Võid saada täna ootamatult suure tähelepanu ja tunnustuse osaliseks. Nüüd võid näidata oma paremaid külgi. Võimalik, et sinusse koguni armutakse.
AMBUR
Tõenäoliselt saad täna rohkem tunnustust kui tavaliselt. Märgatakse eelkõige sinu häid omadusi ja andekust. Hea päev läbirääkimisteks.
KALJUKITS
Täna võiksid pigem taanduda ja jälgida sündmusi kõrvaltvaatajana. See oleks sulle endale kõige ohutum ja turvalisem. Tegele pereasjadega.
VEEVALAJA
Täna saad demonstreerida oma esinejaomadusi. Kui satud seltskonda, siis tõenäoliselt oled seal tähelepanu keskpunktis. Väldi kergemeelset käitumist!
KALAD
Oled täna impulsiivne ja solvud kergemini kui tavaliselt. Kipud ennast välja elama just kõige lähedasemate ja kallimate inimeste peal.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 59 korda, sh täna 1)