Horoskoop

JÄÄR
Nüüd on uue elujõu ja energia saamise aeg. Leia võimalus puhkamiseks ning meeldivateks ja inspireerivateks suheteks. Loominguline tõusuaeg.
SÕNN
Täna suureneb sinu huvi müstika ja kõige salapärase vastu. Naudid suhteid, mis on kergelt aimatava seksuaalse alatooniga. Väldi liigset alkoholi!
KAKSIKUD
Täna võid tunda vajadust intiimsuse ja lähedase suhtluse järele. Püüad luua head ja kodust atmosfääri. Võimalik, et armud kellessegi.
VÄHK
Kipud nüüd liigse stressi tõttu söögi ja joogiga liialdama. Päev sobib rohkem puhkamiseks kui ametlike asjade ajamiseks. Ettevaatust liikluses!
LÕVI
Tunned täna raskusi eneseväljendamisel ja kahtled oma pädevuses. Usalda ennast rohkem ning tegele lihtsate ja meeldivate asjadega.
NEITSI
Kui tahad täna midagi olulist korda saata, siis peaksid püüdma oma mõtteid ja kohustusi süstematiseerida. Alusta esmatähtsatest asjadest.
KAALUD
Tugevate energiatega päev. Sinu otsekohesus ja energilisus on teistele ehk rasked taluda, kuid sellegipoolest pole sul vaja end vaos hoida.
SKORPION
Kipud täna ületähtsustama oma soovi olla teistele meelepärane. Võimalik, et oled selle nimel valmis koguni lubamatutele kompromissidele minema.
AMBUR
Võimalik, et sul tuleb täna ette võtta ootamatu väljasõit. Ole valmis selleks, et mõni võõras inimene püüab sind oma huvides ära kasutada.
KALJUKITS
Täna võivad tekkida probleemid ja kokkupõrked konkurentidega. Seda nii tööasjus kui ka eraelus. Parim, mida teha saad, on säilitada eneseväärikus.
VEEVALAJA
Täna aktiviseeruvad praktilised ja realistlikud meeleolud. Oled võimeline tegema loogilisi ja arukaid järeldusi. Samas on sinu emotsioonid veidi alla surutud.
KALAD
Tõenäoliselt saad täna mõnelt oma kaaslaselt väärtuslikke nõuandeid või lihtsalt huvitavaid mõtteid. Hea aeg loomingulisemat laadi koostööks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 54 korda, sh täna 1)