Karmi käega mehed said karistada (2)

Kolmapäeval said Kuressaare kohtumajas karistuse kaks meest, keda süüdistati naistevastases vägivallas.

Kaupot süüdistati selles, et viibides 2017. a septembris ühel ööl Saare maakonnas asuvas korteris, ründas ta tüli käigus naisterahvast, keda tõmbas juustest ja lõi ühe korra käega näkku. Möödunud aasta 7. detsembri õhtupoolikul viibis Kaupo, kes on ka varem kehalise väärkohtlemise toime pannud, taas Saare maakonnas asuvas korteris ja tõmbas tekkinud tüli käigus naisterahvast jõuga mõlemast kõrvast.

Kohus mõistis Kaupole karistuseks aasta vangistust. Karistust ei pöörata täitmisele, kui mees ei pane 18-kuulise katseaja jooksul toime uut kuritegu. Menetluskuludena peab Kaupo maksma 870 eurot.

Teine süüdistatav oli Janno, keda süüdistati selles, et viibides käesoleva aasta 27. jaanuari õhtul Saare maakonnas asuvas eramus ja olles alkoholijoobes, tungis ta tüli käigus naisterahvale kallale ja pigistas teda tugevasti vasakust käest. Kohus tunnistas Janno süüdi ja mõistis talle rahalise karistuse 1000 eurot. Mees peab selle summa tasuma 12 kuu jooksul. Lisaks mõistis kohus Jannolt välja menetluskuludena 870 eurot.

Kumbki kohtuotsus jõustunud ei ole.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 272 korda, sh täna 1)