Horoskoop

JÄÄR
Võid tunda nüüd vajadust tõeliste ja kasulike teadmiste järele. Vahest tekib sul mõte tagasi kooli minna või mõne huvitava kursusega ühineda.
SÕNN
Täna on hea päev korrigeerida oma tundeid ja vaadata hoolikalt üle oma motiivid. Püüa lahti lasta ebavajalikest kiindumustest ja eluga edasi minna.
KAKSIKUD
Oled täna lahkes meeleolus, püüad oma kaaslaste poolehoidu võita sellega, et teed neile kingitusi või lihtsalt kutsud külla kooki sööma.
VÄHK
Oled täna veidi pinges. Tunned rahutust ja ebakindlust tuleviku ees. Hea päev filosoofilistel teemadel mõtisklemiseks ja mediteerimiseks.
LÕVI
Tänane päev võib kujuneda lõbusaks ja sündmusterohkeks. Oled veidi ülemeelik ja kulutad tavalisest rohkem raha asjadele, mida sa tegelikult ei vaja.
NEITSI
Kipud ennast alahindama ja oma unistustest liiga kergesti loobuma. Püüa leida sisemist rahu ja suhtle inimestega, keda sa usaldada saad.
KAALUD
Täna aktiviseeruvad sinu jaoks eelkõige füüsilise tõmbega seotud suhted. Tunnetad endas kirge ja vajadust seda kellegagi jagada. Väldi liigset pealetükkivust!
SKORPION
Tõenäoliselt pöörad täna tavalisest suuremat tähelepanu välimusele. Hea päev külastada ilusalongi või kunstinäitust. Suhted on harmoonilised.
AMBUR
Täna suureneb sinu teotahe ja sihikindlus. Oled tavalisest erksam ja püüad oma asjadega kiiresti ühele poole saada. Tööasjadega seotud pinged hakkavad lahenema.
KALJUKITS
Suudad ennast teostada ja liikuda hoolimata erinevatest takistustest või raskustest oma eesmärgi poole. Oled jonnakam kui tavaliselt.
VEEVALAJA
Igati meeldivate mõjudega päev. Oled romantilisem ja tähelepanelikum kui tavaliselt. Suhted kallimaga muutuvad soojemaks kui siiani.
KALAD
Sinu energilisus mõjub atraktiivselt. Seetõttu hea päev avalikeks esinemisteks, oma ideede väljapakkumiseks ja seltskondlikuks suhtlemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 57 korda, sh täna 1)