Horoskoop

JÄÄR
Võid täna saada ülemuse soosingu osaliseks. Kuid ära valvsust kaota ja laisaks muutu. Hea päev koduse inventuuri tegemiseks ja koristamiseks.
SÕNN
Sul võivad tekkida edasilükkamatud kodused kohustused ning probleemid vanemate või sugulastega. Püüa tegutseda tähelepanu ja põhjalikkusega.
KAKSIKUD
Tänane päev toob su ellu tõenäoliselt situatsioone, mis panevad proovile su senised tõekspidamised. Võimalik, et hindad asju ümber.
VÄHK
Naudid seltskonda ning oled suuteline oma tasakaalukust jagades parandama kaaslaste meeleolu. Sinu mõtted on suunatud teiste toetamisele.
LÕVI
Täna suureneb su üksiolemise vajadus. Oled kergemini ärrituv ja meelsamini väldiksid inimestega suhtlemist. Hea päev kodu korrastamiseks.
NEITSI
Tunned end sisemiselt ebakindlana, mistõttu püüad seda kompenseerida ülemäärase välise tõsiduse ja rangusega. Sa ei saa isegi naljast aru.
KAALUD
Torkad tavalisest rohkem silma ja võid saavutada ootamatult populaarsuse inimeste silmis, kellega sul pole siiani just kõige meeldivamad suhted olnud.
SKORPION
Kipud täna tuliselt kaitsma kõike, mis sinu jaoks tähtis. Tunnetad rünnakut ka seal, kus seda tegelikult pole. Ebasoodne aeg suhtlemiseks.
AMBUR
Sul on täna kalduvus üle pingutada. Väldi ületöötamist ning söögi ja joogiga liialdamist. Leia võimalus lõõgastumiseks ja sõpradega suhtlemiseks.
KALJUKITS
Ebakindlus ja võimalikud möödalaskmised. Hoidu ekstreemsest käitumisest ja vaidlustest võimukandjatega. Hea päev spordi tegemiseks.
VEEVALAJA
Täna tõusevad sinu jaoks päevakorda kõikvõimalikud luksuse, mugavuse ja heaoluga seotud teemad. Võimalik, et satud mõnele gurmaanide üritusele.
KALAD
Oled täna eriti teadmistejanuline ja uudishimulik. Püüa oma aktiivsele mõistusele rakendust leida ja väldi asjatut energia raiskamist.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 66 korda, sh täna 1)