Horoskoop

JÄÄR
Võid täna käituda üpris ebamõistlikult ja ettearvamatult, samuti kipud igale poole hilinema. See võib põhjustada suuri segadusi ja arusaamatusi.
SÕNN
Huvitavate mõjudega päev. Parimal juhul oled väga originaalne ja sul on palju uusi ideid. Kui sa endale väljundit ei leia, võid muutuda plahvatusohtlikuks.
KAKSIKUD
Võimalik, et muudad mõnes tähtsas küsimuses äkitselt meelt või siis satud olukorda, kus oled kahevahel. Sõpradega peaksid hästi läbi saama.
VÄHK
Täna peaksid lõpuks aega võtma enese jaoks. Vahel tuleb kasuks ka üksiolemine, nii saad oma mõtetele kõige paremini keskenduda.
LÕVI
Täna võivad esile kerkida sinu varjatud halvad omadused. Kui sa ei suuda end kontrollida, võid kaotada palju tähtsaid kontakte ja suhteid.
NEITSI
Kui tunned, et vajad mingiks tegevuseks täna rohkem aega, siis tegutse julgelt selle nimel, et oma asjad rahulikult ära lõpetada. Kiirustamine ei tõota head!
KAALUD
Oled täna reibas ja elujõuline. Igatsed oma ellu tavalisest rohkem vürtsi ja meeldivaid pingeid. Hea päev loominguliseks koostööks.
SKORPION
Loobu kasututest suhetest, loo uusi, karista oma vaenlasi ja taasta õiglus. Äritegevuses on neutraalne päev, kuid soovitatav on alustatud tegemised lõpule viia.
AMBUR
Võid sattuda täna võimuvõitlusse, kus püüad ennast iga hinna eest maksma panna. Püüa seda siiski mitte liiga tõsiselt võtta, jää iseendaks!
KALJUKITS
Olulisel kohal on pere ja sõbrad. Püüad leida nende toetust, et edaspidi jälle uue innuga tegutseda. Väärtustad sooja südamlikku suhtlust.
VEEVALAJA
Püüad oma tegevuses täna rõhuda stabiilsusele. Sa ei nõustu riskima isegi siis, kui võid väga palju kasu saada. Esile kerkivad perekondlikud teemad.
KALAD
Oled entusiastlik ja energiline ning võitled kõige eest, mida tähtsaks pead. Oled oma võidus kindel ja saavutad edu pea kõigis ettevõtmistes.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 48 korda, sh täna 1)