Horoskoop

JÄÄR
Oskad oma seisukohti nüüd väga oskuslikult ja loogiliselt põhjendada. Täna peetud läbirääkimised võivad tuua su ellu uusi ja huvitavaid võimalusi.
SÕNN
Püüa täna säästa energiat vaid kõige olulisemate asjade jaoks. Väldi sisutühja ja aega raiskavat suhtlust. Hea aeg intellektuaalseks tööks.
KAKSIKUD
Oled võimeline aitama kriisisituatsiooni sattunuid ja sul on kaasasündinud oskus teiste tundeid mõjutada. Hea läbisaamine sõprade ja lastega.
VÄHK
Nüüd aktiviseerub sinus soov olla erinev ja originaalne. Püüad silma paista, kuid samas tunned teatud ebakindlust mõne natuke võõrama inimese arvamuse pärast.
LÕVI
Võimalik, et puutud täna kokku inimestega, kes on võimuahned ja kompromissitud. Ära lase end nurka suruda, kuid samas väldi agressiivset käitumist.
NEITSI
Täna võivad esile kerkida probleemid, mis on tekkinud sellest, et oled midagi tähtsat otsustanud seda oma kaaslastega kooskõlastamata.
KAALUD
Oled täna reipam kui tavaliselt ja suudad seetõttu palju vajalikke pooleliolevaid asju ära teha. Ka pingelised suhted võivad nüüd laheneda.
SKORPION
Oled täna ärrituv, parem oleks, kui hoiaksid rahvarohketest kohtadest ja pingelistest suhetest kõrvale. Skandaalid on kerged puhkema.
AMBUR
Saavutad populaarsuse, kui oskad väljendada sobival ajal ümbruskonnale vastuvõetavaid mõtteid. Täna on soodustatud loominguline tegevus.
KALJUKITS
Võimalik, et pead end nüüd kokku võtma ja mõistuse abil endale selgeks tegema asju, mida sa parema meelega ei tunnistaks. Hea päev eneseharimiseks.
VEEVALAJA
Täna valitsevad leplikud ja harmoonilised meeleolud. Soodne aeg teistega koos ajaveetmiseks ja suhete klaarimiseks. Samas on oht muutuda laisaks.
KALAD
Täna peaksid usaldama oma intuitsiooni ja mitte laskma end mõjutada teiste huvidest. Tegele just sellega, mida ise kõige vajalikumaks pead.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 63 korda, sh täna 1)