Horoskoop

JÄÄR
Hea päev, olemaks kontaktis loodusega. Oled täna tavalisest avatum ja tundlikum ja tunnetad selliseid energiaid, mida sa kunagi veel tundnud pole.
SÕNN
Täna võib sul olla raske oma tundeid väljendada. Katsu leida sinu jaoks mugav situatsioon ja püüa olla võimalikult siiras ja avatud.
KAKSIKUD
Teed täna kõike väga kirglikult. Püüad saavutada täiuslikkust, kuid arvesta, et teinekord teeb asja heaks just selle loomulik olek.
VÄHK
Oled täna tähelepanelikum kui tavaliselt. Püüad tungida iga hinna eest asjade tuumani ja mõista üksikasjalikult inimeste käitumismaneere.
LÕVI
Kipud täna tühiste asjade pärast pabistama ja hakkad väiksemategi ebaõnnestumiste korral end süüdistama. Püüa leida hea seltskond, kus saad lõõgastuda.
NEITSI
Harmooniliste meeleoludega päev. Suudad vaevata tulla välja ka pingelistest olukordadest ja olla optimistlik. Tunned end loomingulisena.
KAALUD
Täna on entusiastlike meeleolude päev. Võimalik, et tunned soovi kulutada raha ja osta asju, millega oma kodu mugavamaks ja kenamaks muuta.
SKORPION
Kipud inimesi provotseerima. Püüad igast asjast suure filosoofia teha. Parem võta aega oma isiklike asjadega tegelemiseks ja väldi vaidlusi.
AMBUR
Oled täna eriti iseteadlik ja otsekohene. Võimalik võõrandumine lähedastest, sinu käitumine võib kellelegi haiget teha. Püüa olla mõistvam!
KALJUKITS
Iga mõistlik pingutus toob sulle täna märkimisväärset edu. Püüa vältida liigset domineerimist ja pealetükkivust. Arvesta kaaslaste soovidega.
VEEVALAJA
Täna hakkavad sinu elus tavalisest suuremat mõju avaldama isiklikud huvid. Hindad ümber oma senised prioriteedid ja tõenäoliselt toob see sulle vaid kasu.
KALAD
Täna on tuliste ja aktiivsete meeleoludega päev. Ole valmis ootamatusteks. Hea aeg projektide käima lükkamiseks ja suhtlemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 67 korda, sh täna 1)