Horoskoop

JÄÄR
Kui oled loominguline inimene, siis on sul täna väga produktiivne päev. Samuti laabuvad kõikvõimalikud rahaasjad ja kodune atmosfäär paraneb.
SÕNN
Argieluga seotud rutiin on sulle täna eriti vastumeelne. Kipud unistama ja fantaseerima romantilistel teemadel ning põgened reaalsusest.
KAKSIKUD
Hea päev teha muudatusi nii, et see saaks toimuda valutult. Sinu teele satuvad meeldivad ja harmooniliselt meelestatud inimesed.
VÄHK
Võimalik, et tunned end täna ebakindlalt. Püüa aru saada, et sinuga juhtub vaid see, millel sa ise lubad juhtuda. Astu oma õiguste eest välja.
LÕVI
Võid kokku puutuda isikutega, kes pakuvad sulle uusi arenguvõimalusi. Võid sõlmida ka uusi innustavaid suhteid või võtta ette mõne põneva reisi.
NEITSI
Sinu kaaslased võivad täna uskumatult vastutulelikeks osutuda. Saad meeldiva üllatuse osaliseks ja tunned teatavat kergendust.
KAALUD
Tänased energiad avaldavad mõju su alateadvusele. Võimalik, et tunned sisemist vajadust teha midagi enneolematut ja murrangulist oma elus.
SKORPION
Kipud täna asju enese ja teiste jaoks keerulisemaks tegema. Ootad, et keegi teine hakkaks lahendama sinu probleeme. Keskendumisraskused.
AMBUR
Võimalik, et puutud täna kokku inimestega, kes on pealtnäha leebed, kuid tegelikult omavad ambitsioonikaid salaplaane. Ära ole liiga avameelne.
KALJUKITS
Võid täna sat­­tuda olukorda, kus pead end tõeliselt ületama. Samas kui sa ennast tõesti kokku võtad, lahendad edukalt mõne olulise probleemi.
VEEVALAJA
Nõuad nüüd oma kaaslastelt piinlikku täpsust kõikvõimalike kokkulepete täitmisel. Sind häirivad praegu ka pisiasjad.
KALAD
Püüa jõuda arusaamisele, mida sa tegelikult tahad. Väldi asjatut rabelemist selle nimel, et näidata ennast teistele hea ja konkurentsivõimelisena.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)