Horoskoop

JÄÄR
Päev toob sulle ühiskondlikke ja sotsiaalseid teemasid. Võimalik, et sinu õlgadele langevad kohustused, mida sa poleks osanud kartagi.
SÕNN
Sinu jaoks muutuvad täna tähtsaks perekond, kodused tööd ja kohustused oma lähedaste ees. Võimalik, et sinu poole pöördutakse abipalvega.
KAKSIKUD
Tänased märksõnad on psüühiline labiilsus, depressioon ja tujukus. Püüa säilitada enesekindlus ja vastutustunne. Pea nõu mõne kogenud sõbraga.
VÄHK
Võid täna olukordadele üle reageerida ja sellega oma maine totaalselt alla tõmmata. Püüa tegeleda rohkem oma asjadega, väldi aktiivset suhtlemist.
LÕVI
Puutud täna kokku inimestega, kellega sul tavaliselt suhelda ei tule. Võimalik, et sinult palutakse abi. Kui aitad abivajajaid, aitavad nemad kunagi sind.
NEITSI
Otsid täna tavalisest rohkem mugavust ning püüad ka oma toidus tabada erilisi ja uusi maitseid. Sind inspireerib eelkõige see, mis on ilus.
KAALUD
Tunned ootamatut energialainet ja motivatsiooni paremini ja efektiivsemalt tegutseda. Innusta ka teisi enda ümber, nii innustud ise veelgi enam!
SKORPION
Võimalik, et oled täna ambitsioonikas ja enesekeskne. Püüad oma tahtmist jõuga läbi suruda. Väldi konflikte ja ürita ikka ka teistega arvestada.
AMBUR
Harmooniliste ja rahulike mõjudega päev. Või­ksid täna korda saata nii mõndagi, kuid kipud selleks liiga laisk olema. Meelsamini puhkaksid.
KALJUKITS
Võid kokku puutuda loogiliste eksimuste ja intellektuaalsete segadustega. Tehnika ja arvutid kipuvad tõrkuma. Kaaslased võivad käituda ootamatult.
VEEVALAJA
Tunned täna tavalisest suuremat tungi rääkida. Lobised meelsasti oma isiklikest asjust teistele inimestele. Vaata aga, et sa liiga palju ei paljasta!
KALAD
Võimalik, et avastad täna endalegi ootamatult, et tahad olla täiesti üksi ja sõltumatu. Nüüd on aeg iseseisvumiseks ja omapäi tegutsemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 58 korda, sh täna 1)