Horoskoop

JÄÄR
Ole tähelepanelik selle suhtes, mida räägid. Iga asja, mis pähe tuleb, ei tasu kohe välja öelda. Hinda olukorda ja tee sellest järeldused.
SÕNN
Väldi kõikvõimalikke kokkupõrkeid ja asjatut energia raiskamist vaidlemisele inimestega, kes sinuga nagunii nõustuda ei soovi. Jälgi olukorda eemalt.
KAKSIKUD
Hea päev ravikuuri alustamiseks, plaanikohaseks operatsiooniks, teaduslikuks ja loovaks tööks. Kasuks tuleb viibida veidi üksi.
VÄHK
Võid oma liigse lobisemishimu tõttu kaotada kellegi usalduse. Ametlikud läbirääkimised on raskendatud, kuna sinu keskendumisvõime jätab soovida.
LÕVI
Püüa tasakaalu hoida. Harmoonilised suhted on nüüd eriti olulised. Oskad paremini kui tavaliselt demonstreerida oma armastavat loomust.
NEITSI
Suudad täna kerge vaevaga inimesed oma tahte järgi tegutsema panna. Kuid tegelikult meeldivad sulle hoopis oma arvamust omavad inimesed.
KAALUD
Väldi tülisid vanemate ja ülemustega. Võid musta masendusse sattuda, kuid tegelikult ei ole asjad üldsegi nii halvasti, kui sulle tundub.
SKORPION
Tänane päev toob su ellu tõenäoliselt inimesi, kes püüavad sulle lausa vägisi oma tahtmist peale suruda. Ära lase end ära rääkida ega mõjutada.
AMBUR
Päev toob sulle häid võimalusi eneseteostuseks. Kui oled loominguinimene, peaksid kindlasti püüdma rakendada mõnd uut ideed ka praktiliselt.
KALJUKITS
Kipud täna pisiasju üle tähtsustama ja oled üldse ülemäära kriitiline. Täna on kerge sinu halvakspanu ära teenida. Hea päev terviseprotseduurideks.
VEEVALAJA
Püüa oma elu korraldada nii, et sul oleks tegevust. Vastasel juhul võivad laiskus ja ükskõiksus sinust jagu saada. Hea päev suhtlemiseks loodusega.
KALAD
Võiksid tavalisest rohkem kannatust varuda, sest väga võimalik, et sinu ettevõtmised ei taha sugugi plaanipäraselt laabuda. Püüa olla spontaanne.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 66 korda, sh täna 1)