Horoskoop

JÄÄR
Soovitav on viibida looduses ning suhelda maa, vee, tule, õhu ja puudega. Ära karda suuri koormusi, need toovad sulle edaspidist heaolu.
SÕNN
Päeva märksõnad on hea tuju ja energilisus. Suhetes teistega oled avatud ja innukas, mis nakatab ka teisi. Hea aeg alustada uue projektiga.
KAKSIKUD
Täna võivad päevavalgele tulla sinu ammused salaunistused ja varjatud huvid. See ei pruugi sulle just meelepärane olla.
VÄHK
Kui peaksid täna mõne tähtsa otsuse langetama, siis ole valmis ka varuvariandi kasutamiseks, sest kõik ei pruugi sugugi plaanipäraselt minna.
LÕVI
Täna oleks soovitav hoida madalat profiili ja jälgida, mis ümberringi toimub. Jäta impulsiivsed sekkumised vahele ja tegele vaid kõige tähtsamaga!
NEITSI
Oled täna teravmeelne ja otsekohene. Aeg on koht kätte näidata neile, kes on end teistest paremaks pidanud ja oma isikut ületähtsustanud.
KAALUD
Oled täna veidi hajevil ja tunned kogu aeg, et sul on hirmus kiire. Püüad võimalikult palju ära teha, kuid kipud jääma pealiskaudseks.
SKORPION
Tõenäoliselt puutud nüüd kokku tujukate inimestega, kes püüavad ennast just sinu peal välja elada. Püüa leida võimalus jääda tugevaks ja puutumatuks.
AMBUR
Energiapuudus, pingeline töö ja stress. Tunned ennast justkui mõõgaga, ent ilma kilbita. Hoidu võimalusel ekstreemsetest olukordadest.
KALJUKITS
Võimalik, et kirg võtab sinu üle niivõrd võimust, et unustad igasugused kombed ja tavanormid. See võib olla sinu jaoks vabastav kogemus.
VEEVALAJA
Täna võid kokku puutuda omaenese komplekside ja allasurutud hirmudega. Võimalik, et leiad ootamatu lahenduse kaua aega õhus rippunud pingele.
KALAD
Planeediseisud muudavad sind vabameelsemaks kui tavaliselt. Kipud erinevate inimestega flirtima ja võid kergesti armuda. Väldi alkoholi!

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 90 korda, sh täna 1)