Horoskoop

JÄÄR
Tänane päev kujuneb rahulikuks ja on soodne kõikvõimalike suhete edasiarendamiseks. Oled tähelepanelik ja oskad oma käitumist analüüsida.
SÕNN
Täna võid sattuda pikalt ja mõnusalt juttu ajama mõne hea tuttavaga. Oled sundimatu ja loomulik, mis võimaldab jõuda väga sügavate teemadeni.
KAKSIKUD
Võimalik kokkupuude ettearvamatute ja agressiivsete inimestega. See mõjutab sind psüühiliselt niivõrd, et muutud ka ise agressiivseks.
VÄHK
Täna oleks sul soovitav hoida rohkem omaette ja tegeleda eneseanalüüsiga. Väldi isikuid, kes püüavad sind igati mõjutada, jää endale kindlaks!
LÕVI
Sinu mõttemaailma mõjutavad täna emotsioonid ja vastupidi. Suudad mõelda loogiliselt ja leida asjade vahel seoseid. Hea aeg teiste juhendamiseks.
NEITSI
Võid täna sattuda seltskonda, kus räägitakse sinu jaoks üsna arusaamatutel teemadel. Samas ootavad teised, et sa vestluses kaasa lööksid.
KAALUD
Soodne päev aktiivseks puhkuseks. Võid saada tõeliselt positiivseid ja meeldejäävaid kogemusi, mis annavad jõudu ka edaspidiseks.
SKORPION
Tänased planeediseisud muudavad sind eriti tuliseks ja kirglikuks. Võid ootamatult muutuda vägagi armukadedaks ja hakata oma kallima või elukaaslase vabadust piirama.
AMBUR
Võimalik, et saad täna saatusemärke, millest saad aru alles mõni aeg hiljem. Vaata inimesi, kes sinu teele satuvad, kui peeglit ja võta õppust.
KALJUKITS
Oled täna südamlikum ja abivalmim kui tavaliselt. See hakkab kindlasti silma ka sinu kaaslastele, kes loodavad sinult abi ja toetust.
VEEVALAJA
Sinu mõistus on täna teravam ja analüütilisem, mistõttu on soodne aeg dokumentide või lepingute läbivaatamiseks ning otsuste langetamiseks.
KALAD
Täna võivad sinu suhted kodustega veidi teravaks kiskuda. Ole valmis kompromisse tegema, sest nii säästad end suurematest pahandustest.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 116 korda, sh täna 1)