MIS JUHTUS: joomane noormees uinus võõral batuudil

Laupäeva varahommikul kella kuue paiku tulid Kuressaare linna kolmest erinevast kohast teated joobes inimestest, kes olid sattunud võõrale pinnale. Üks noormees leiti magamast aias asuvalt batuudilt. Kuna ta ei osanud oma elukoha aadressi ütelda, toimetati ta politseijaoskonda kainenema. 

Samal õhtul aga teatati Kuressaare linnast, et kodu hoovis välja renditud maja on hõivanud kuus noort, kes keelduvad lahkumast, loobivad asju ja võivad olla joobes. Politseipatrull tuvastas isikud. Omanikul lagastamise osas siiski pretensioone ei olnud.

Liiklusest kõrvaldati nädala jooksul kolm alkoholi tarvitanud sõidukijuhti. Toimus üheksa liiklusõnnetust, millest 6 puhul oli põhjuseks kokkupõrge metsloomaga. Kahjuks teatati ka perevägivalla juhtumitest ja seda nädala jooksul viiel korral ja neist kahe juhtumi osas alustati ka kriminaalmenetlused, kuna tüli käigus kasutati füüsilist vägivalda.

Nädala jooksul sai politsei 65 erinevat teadet. Paljud nendest teadetest olid seotud alkoholi liigtarvitamisest tingitud korrarikkumised ja seda just nädalavahetusel. Politseijaoskonda toimetati kokku kaheksa inimest, neist kainenema neli.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 970 korda, sh täna 1)