Vahistatud noor Sõnajalg võis olla tulistamishetkel narkojoobes (5)

Prokuratuur taotles laupäeva hommikul Tallinnas Pärnu maanteel asuva baari Café VS juures tänaval teist meest tulistanud Oleg ja Viivi Sõnajala 34-aastase poja Taavi Sõnajala vahistamist. Eilse värske info kohaselt sai Sõnajalg ka vahistatud.

Politsei teatas, et Põhja prefektuur alustas kriminaalmenetluse samal hommikul Tallinna kesklinnas aset leidnud avaliku korra raske rikkumise asjaolude väljaselgitamiseks. Olemasolevatel andmetel tulistas 34-aastane Taavi Sõnajalg laupäeval kella 9.14 ajal Pärnu maanteel asuva baari juures tänaval käsivarde 26-aastast meest, kes sai vigastada. Kannatanu toimetati kiirabiga haiglasse, kus talle osutati esmaabi ning lasti seejärel kodusele ravile.

Põhja ringkonnaprokuratuuri prokurör Kristina Kivi tõdes, et senise menetluse käigus kogutud andmed viitavad, et baari ees seisnud seltskonna juurde tulnud meeste vahel tekkis sõnavahetus, mis kasvas üle füüsiliseks konfliktiks ja mis ei olnud ainult ühepoolne.

“34-aastane mees läks ja võttis seepeale autost tema nimele registreeritud tulirelva Sig Sauer ning tulistas kannatanut. Samuti sihtis ta relvast baari ees tänaval viibinud inimesi, kes olid sellisest tegevusest hirmul ning šokis ja varjusid lähedal olevate sõidukite taha või jooksid eemale,” kõneles Kivi.
Nõnda pidas politsei kuriteo toimepanemises kahtlustatava kinni. “Kogutud andmete põhjal on võimalik väita, et kahtlustatav võis olla teo toimepanemise ajal narkojoobes, kuid lõpliku tulemuse selgitab siiski välja ekspertiis.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 605 korda, sh täna 1)