Saaremaa Võrkpalliklubi sai eurosarjas vastaseks taanlased

Valitsev Eesti võrkpallimeister Saaremaa Võrkpalliklubi sai tugevuselt kolmandas eurosarjas ehk CEV Challenge Cup’il oma esimeseks vastaseks Taani klubi Gentofte. Võidu korral tuleb järgmiseks vastaseks Prantsusmaa klubi Poitiers.

“Esimese hooga ei oska vastaste kohta midagi öelda,” märkis meeskonna peatreener Urmas Tali. “Aga kindlasti võinuks minna hullemini. Selge pildi saame ikkagi siis, kui hooaeg on läinud käima, sest meeskondade koosseisud ju muutuvad ja seepärast on ka keeruline konkreetset hinnangut anda.”

Klubi värskeim täiendus on 19-aastane nurgaründaja Mart Toom (fotol), kes loodab sel hooajal kõvasti treenida ja kogenud meeste kõrval suure arenguhüppe teha.

“Sattusin Saaremaa meeskonda nii, et Urmas Tali helistas mulle ja küsis, kas ma oleks huvitatud,” rääkis oma võrkpalluriteed Põltsamaal Toivo Uusna käe all alustanud Mart Toom.

“Loomulikult olin ma huvitatud ja siis juba helistaski Hannes, kes tegi pakkumise. Kaua ei mõelnud ja otsus tuli mu peas suhteliselt kiirelt ja kindlalt, sest Saaremaa on koht, kus ma areneda tahaks.”

Mart Toomi sõnul on tema eesmärgiks teha kõva arenguhüpe ja tänu sellele võimalikult palju mänguaega võita. “Kindlasti saab raske olema, et platsile saada, kuid ega ma alla ei anna,” väljendas noor mängumees enesekindlust.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 300 korda, sh täna 1)