MIS JUHTUS: pooled politseisse sattunud joomased olid lapsed

Nädala jooksul sai politsei 75 erinevat teadet. Enamik neist oli seotud alkoholi liigtarvitamisega ja seda ka alaealiste hulgas.

Kui politseisse toimetati nädala jooksul kokku 16 inimest, siis kaheksa neist olid alkoholi tarvitanud alaealised. Kõik alaealised sattusid politsei huviorbiiti Kuressaare linnas ja anti politseisse toimetamise järel vanematele üle. Edasi tegelevad nendega noorsoopolitseinikud koos valla lastekaitsetöötajatega. Kainenema tuli paigutada kuus inimest.

Reede õhtul kõrvaldas politsei liiklusest ühe purjakil mopeedijuhi. 44-aastase mehe suhtes alustati väärteomenetlust.

Pühapäeval kella nelja paiku päeval toimus liiklusõnnetus Reo külas, kus 33-aastane mees tegi mootorrattaga möödasõitu eesliikuvast sõiduautost. Nähes tee ääres liiklusjärelevalvet tegevat politseisõidukit, juht pidurdas järsult ja kukkus. Mootorrattur oli kaine ja omas vastava kategooria mootorsõiduki juhtimisõigust. Juht sai kergemaid tervisekahjustusi ja toimetati haiglasse. Juhtunu täpsemate asjaolude kindlakstegemiseks alustati väärteomenetlus.

3. juulil kella 22.50 paiku varastas 66-aastane mees Saare Selverist pudeli viina hinnaga 7.99. Tegemist on staažika alkovargaga ja mees läheb kriminaalkorras kohtu alla. Teda võib oodata reaalne vanglakaristus.

Nädala jooksul ei teavitatud politseid ühestki peretülist.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 299 korda, sh täna 1)