22. Kuressaare merepäevade KAVA (10)

NELJAPÄEV, 9. AUGUST

12.00 Miinijahtija EML Ugandi pidulik vastuvõtt, osaleb Kuressaare Linnaorkester ja tervitab vallavanem Madis Kallas (Roomassaare sadamas)
21.15 Saaremaa Merispordi Seltsi eskaadrisõit Kuressaare jahisadamasse
22.00 AVATSEREMOONIA Merepäevad juhatab sisse vallavanem Madis Kallas, antakse üle “Noore meremehe” preemia, heisatakse merepäevade lipp. Rannarahva igatsust ja tormituuli täis elu toob lavale tantsutrupp LiPs (merelaval)
22.30 Sofia Rubina, Uku Suviste ja Siim Aimla bänd (merelaval)
00.01 ÖSEL ehk Öised Saare Erksad Lühikad, Kinobuss esitleb tutt-uut Eesti nukufilmi “Kapten Morten lollide laevas”. Lisaks Nukufilmi särtsakamaid uusi animatsioone ning Kunstiakadeemia animatudengite lühikesi löövaid multikaid (rannalaval)

REEDE, 10. AUGUST

12.00 Merepäevade toidu- ja food truck`ide alad, laat, lasteala töötubade ja atraktsioonidega, paadid ja laevad, tänavamuusikud, kontserdid, mõttekoda, folgiplats ja meluala.

10.00 Eesti Meretööstuse Liidu 10. visiooniseminar “Tösised jutud messis” (GOSPA Gotlandi saalis)
12.00 Euroopa Komisjoni Esindus Eestis, arutelu teemal “Kuidas mõjutab uus EL 2021-2027 rahastamisperiood Saaremaad?” (mõttekojas)
12.00 SPARK Makerlab töötuba “Sillainseneeria” (lastealal)
12.00 ÖSEL ehk Öised Saare Erksad Lühikad kutsub animatsioonitöötuppa (messialal)
12.30 Tervishoiumuuseumi õpituba (lastealal)
13.00 SÜG neiduderühm, juhendaja K. Truverk (folgiplatsil)
13.15 Infotund “Euroopa kultuuripealinn Kuressaare 2024” (mõttekojas)
14.00 Etendus “Meri põlvini” (lastealal)
14.00 Kalanduse Teabekeskuse töötuba lastele (messialal)
14.00 Valjala naisrühm Mariannid, juhendaja M. Tõhk ja kandleansambel Kannelnäpud, juhendaja Õ. Pärtel (folgiplatsil)
14.30 SPARK Makerlab töötuba “Veepudeliraketid” (lastealal)
14.30 Jüri Kamenik “Tuul – tuntud ja tundmatu” (mõttekojas)
14.30 Tänavakunstnikud Dan Le Man ja Anita Bertolami (rannalaval)
15.00 Spordikomitee – teatevõistlus auhindadega (lastealal)
15.45 Mihkel Koppel “Tuulikute taastamine” (mõttekojas)
16.00 Valjala naisrühm Mariannid, juhendaja  M. Tõhk ja kandleansambel Kannelnäpud, juhendaja Õ. Pärtel (folgiplatsil)
16.00 ansambel Heldene Aeg (rannalaval)
16.00 Kalanduse Teabekeskuse töötuba lastele (messialal)
16.45 Arengukoostöö ümarlaud – “10 üllatust mere kohta” (jääd ja müüte murdev mäng) www.terveilm.ee (mõttekojas)
17.00 EMTA suvekooli ukulele orkestri ja Pilvi Karu laululaste kontsert (rannalaval)
17.00 Ajaloolise pukktuuliku avamine  linnuse bastionil
17.00 Nasva segarühm Pööris,  juhendaja K. Kadarik (folgiplatsil)
18.00 Tarmo Soomere “Eesti tuulised rannad ja rahutu rannikumeri” (mõttekojas)
18.00 Tänavakunstnik Shiva Grings (folgiplatsil)
19.00 Tänavakunstnik Krista Palmi tuleetendus (messialal )
19.30 Marko Matvere “50 ringi” – Jaan Tätte ja Liisi Koiksoniga* (merelaval)
21.30 Sadamasild* (merelaval)
23.00 Terminaator* (merelaval)
00.30 ÖSEL ehk Öised Saare Erksad Lühikad Kinobuss esitleb „Ahto. Unistuste jaht”
* Piletid Piletilevis ja kohapeal

LAUPÄEV, 11. AUGUST

10.00 Merepäevade toidu- ja food-trucki´de alad, laat, lasteala töötubade ja atraktsioonidega, paadid ja laevad, tänavamuusikud, kontserdid, mõttekoda, folgiplats ja meluala.

10.00 Optimistide regatt (Kuressare jahisadamas)
10.30 Tänavakunstnik Anita Bertolami (lastealal)
11.00 Tänavakunstnik Dan Le Man (folgiplatsil)
11.00 Mälumäng “Meremälu” NB! Kõik soovijad on oodatud osalema 4-5liikmelise võistkonnaga. Osavõtuks vajalik 1 nutitelefon või tahvel koos mobiilse andmesidega. (mõttekojas)
12.00 MEREAJALOO KONVERENTS “100 aastat merendust Saaremaal” (hotellis Meri)
12.00 Saare Vanade Kalade regatile registreerimine (Kuressaare jahisadamas)
12.00 Tänavakunstnik Shiva Grings (rannalaval)
12.00 Etendus “Meri Põlvini” (lastealal)
12.00 Naisrühm Ritsikas, juhendaja M. Sillavee (folgiplatsil)
12.30 SPARK Makerlab töötuba”Torniinseneeria” (lastealal)
12.30 Vestlusring “Peidus merepinna all – sukeldumine vrakkidele ja sukeldumine hüljestega”. Vestlusringi juhib Sander Kiviselg. Osalevad Mart Jüssi, Märt Kesküla, Maili Roio. (mõttekojas)
13.00 Spordikomitee teatevõistlus auhindadega (lastealal)
13.00 Orissaare väärikate rühm Jaaniroos ja noorte segarühm NOH, juhendaja A. Keerd Folgiplatsil
13.00 Kalanduse teabekeskuse töötuba lastele (messialal)
13.30 Tänavakunstnik Anita Bertolami (rannalaval)
14.00 SPARK Makerlab töötuba “Katapuldid” (lastealal)
14.00 Kuido Kartau ja Veiko Väli  “Saaremaa meretuulepargid” (mõttekojas)
14.30 Noorteka tänavakunsti töötuba (lastealal)
15.00 Tänavakunstnik Dan le Man (rannalaval)
15.00 Kalanduse Teabekeskuse töötuba lastele (messialal)
15.00 Orissaare väärikate rühm Jaaniroos ja noorte segarühm NOH, juhendaja A. Keerd (folgiplatsil)
15.30 Margus Vaher ja Krista Lensin “Puudutus” (mõttekojas)
15.30 Tänavakunstnik Dan le Man rannalaval
16.00 Rainer Ild (rannalaval)
16.00 Tänavakunstnik Anita Bertolami (lastealal)
17.00 Anu Saagim “Puuduta mind” salvestus (mõttekojas)
17.00 Erilised Purjetajad (jahisadamas)
17.00 Tänavakunstnik Shiva Grings (folgiplatsil)
18.00 Segarühm Piiprellid, juhendaja E. Mark (folgiplatsil)
19.00 Getter Jaani* (merelaval)
20.30 Sõpruse Puiestee* (merelaval)
22.00 Lõputseremoonia* (merelaval)
22.15 Uudo Sepp* (merelaval)
23.15 Dagamba* (merelaval)
00.30 Lasershow “Tuule puudutus valguses ja helis”* (merelaval)
* Piletid Piletilevis ja kohapeal

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 3 076 korda, sh täna 1)