Horoskoop

JÄÄR
Püüa olla kannatlik ja ära oota tulemusi kohe. Hea päev füüsiliseks tööks. Soodustatud on igasugune tegevus, kus on vaja end kiiresti liigutada.
SÕNN
Oled täna veidi pealiskaudne ja hajevil. Võid oma hooletusest tahtmatult hakkama saada seaduserikkumisega. Väldi sõnasõtta sattumist.
KAKSIKUD
Otsid täna romantilist laadi suhteid. Naudid flirti, kuid peaksid arvestama, et teise inimese jaoks võib see midagi rohkemat tähendada.
VÄHK
Täna võib keegi teha sulle ootamatu pakkumise või satud mingil moel avalikkuse ette. Aktiviseeruvad nii esinejaomadused kui ka eneseimetlus.
LÕVI
Sind motiveerib alateadlikult turvalisuse vajadus. Sul on võime aidata teisi nende turvatunde suurendamisel. Võid sattuda psühholoogi rolli.
NEITSI
Kui oled hiljuti läbinud psüühilise stressi perioodi või kestab see sul parajasti, aitavad tänased planeediseisud kaasa sisemisele tervenemisele.
KAALUD
Täna võib sul probleeme tekkida tehnikaga, kaasa arvatud transpordivahendid. Samuti kipud olema veidi hajameelne ja pealiskaudne.
SKORPION
Mõjud täna flegmaatilise unistajana. Oled omas maailmas ega pööra erilist tähelepanu sind ümbritsevale maailmale. Hea päev loominguks.
AMBUR
Oled täna väga solvunud, kui keegi söandab su pädevuse kahtluse alla seada. Püüad igal viisil tõestada, et saad hakkama. Ära siiski üle pinguta!
KALJUKITS
Tuled hästi toime igasuguste inimestega, seetõttu oled väga populaarne ja hinnatud kaaslane. Hea päev läbirääkimisteks.
VEEVALAJA
Aktiviseeruvad harmoonilised ja meeldivad tunded, südamesoojus ja heatahtlikkus. Sa ei otsi uusi suhteid, püüad säilitada harjumuspärast eluviisi.
KALAD
Sinu eesmärgid annavad jõudu ja innustust aktiivseks tegutsemiseks. Oled täna sihikindel ja vankumatu. Ettevaatust liikluses ja terariistadega!

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 42 korda, sh täna 1)