Horoskoop

JÄÄR
Oled täna erksa mõtlemise ja kiire reaktsiooniga. Otsuste tegemisel püüa tugineda eelkõige teadmistele, vältida tuleks aga spekuleerimist.
SÕNN
Püüa täna elust rohkem mõnu tunda. Unusta minevikus tehtud möödalaskmised ning ela elu just nüüd ja praegu. Luba endale väheke puhkust!
KAKSIKUD
Oled täna tavalisest energilisem. Nüüd avalduvad sinu tõelised juhiomadused, kuid samas võid olla veidi liiga võimukas ja kontrolliv.
VÄHK
Suudad täna osavalt kõrvale põigelda ebameeldivatest kohustustest ja tüütutest inimestest. Sinu enesehinnang on kõrge. Hea päev sportimiseks.
LÕVI
Leiad, et kokkukuuluvustunne elukohaga ja ühendus perekonnaga aitab sul vältida psühholoogilisi kriise. Hea päev puhkuseks ja matkamiseks.
NEITSI
Täna võib sul tekkida inimestega erimeelsusi. Samas on hea võimalus oma maailmavaadet laiendada ja arendada. Suhtu ellu loomingulisemalt!
KAALUD
Täna aktiviseeruvad tunded, mida oled alati varjata püüdnud. Tunnista endale oma soove, võib-olla vabaned nii ühest stressi tekitavast tegurist.
SKORPION
Ole tähelepanelik oma tervise suhtes. Võimalik, et mõni nõrk koht annab täna tunda nii, et sa ei saa sellest enam niisama lihtsalt mööda vaadata.
AMBUR
Esile võivad kerkida rahaprobleemid. Tunned puudust materiaalsest heaolust ja mugavustest. Pingeid aitaks lahendada ehk mõni meeldiv söögielamus.
KALJUKITS
Võimalik, et satud täna olukorda, kus sind peetakse autoriteediks isegi siis, kui sa seda ei soovi. Püüa olla eeskujuks eelkõige oma elustiiliga.
VEEVALAJA
Oskad sündmusi oma huvides ära kasutada. Suudad intuitiivselt kohaneda olude ja sündmustega, mis toob sulle suurt kasu. Hea päev suhtlemiseks.
KALAD
Suudad täna palju korda saata. Hea võimalus likvideerida võlgu ja lõpetada poolikuid asju. Suhted kaaslastega paranevad.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 54 korda, sh täna 1)