Horoskoop

JÄÄR
Liigne enesekriitika võib põhjustada psüühilisi või füüsilisi tervisehäireid. Täna oleks kasulikum võtta endale aega ja lihtsalt puhata.
SÕNN
Tegutse diplomaatiliselt ja targalt ning sind austatakse. Pea meeles, et kui oled ise aus, tõmbad enda poole inimesi, kes on ka sinu vastu ausad.
KAKSIKUD
Täna võib sul tekkida raskusi lõõgastumisega. Püüad olla korralik ja kohusetundlik, kuid peaksid siiski aega leidma ka meelelahutuseks.
VÄHK
Oled sirgjooneline ning ei tunne mingit vajadust ennast tagasi hoida. Püüad iga hinna eest oma tahtmist läbi suruda. Hea päev sportimiseks.
LÕVI
Täna võib su plaanidesse mõni oluline muudatus tulla. Peaksid ilmutama rohkem spontaansust ja olema valmis kõikvõimalikeks ootamatusteks.
NEITSI
Soodne aeg liikumiseks ametiredelil ja suhtlemiseks ülemustega. Suudad olla tavalisest korrektsem ja laitmatult täita oma töökohustusi.
KAALUD
Võimalik, et keegi tuletab sulle täna meelde kohustusi, millest olid juba ammu lootnud vaba olla. Kipud olema veidi pealiskaudne ja rahutu.
SKORPION
Kaldud täna liiga palju sõltuma teiste inimeste arvamustest. Sul on raske otsustada, kuhu minna ja mida teha. Ootad kaaslastelt ettepanekuid.
AMBUR
Võimalik, et satud täna armukadedusskandaali keskmesse. Pead tahtmatult pealt nägema teiste tülitsemist ja olema vahekohtunikuks.
KALJUKITS
Suhtlemises saavutad täna häid tulemusi eelkõige siis, kui väljendad ennast võimalikult rahulikult ja autoriteetselt. Väldi provokatsioone!
VEEVALAJA
Võid täna käituda üsna väljakutsuvalt ja sellega inimesi närvi ajada. Satud kergesti vaidlusesse või lihtsalt provotseerid kedagi. Tõmba vähe tagasi!
KALAD
Sul võivad tekkida probleemid kaaslastega juhul, kui püüad olla liialt kontrolliv ja kamandav. Väldi agressiivsust ja arvesta ka teiste seisukohtadega.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 59 korda, sh täna 1)