Saaremaa Võrkpalliklubi karikavõistluste poolfinaalis

Eesti meeste võrkpalli karikavõistluste veerandfinaalis alistas tiitlikaitsja Saaremaa VK kahel korral Rakvere VK 3 : 0 ja mängib nüüd poolfinaalis Selver Tallinnaga.

Esimest kohtumist Rakvere spordihoones alustati kindlalt, kui saadi 3 : 0 ette ja geim võideti 25 : 20. Teises võeti liidripositsioon numbritega 6 : 3, võõrustajad püsisid mängus seisuni 12 : 12, siis läksid saarlased oma teed ja võitsid 25 : 20. Ka kolmas geim möödus Saaremaa vedamisel ja võit tuli 25 : 18. Resultatiivseim oli 18 punktiga Siim Põlluäär (fotol), Rauno Tamme lisas 10 punkti. Laupäeval kodusaalis mängitud korduskohtumises võideti kaks esimest geimi sama tulemusega 27 : 25 ja kolmandas oldi paremad 25 : 20. Saaremaa edukaim oli 11 punkti toonud Siim Põlluäär, Eddie Rivera lisas 8 punkti. Rakvere meeskonna poolel tõi 10 punkti Andris Õunpuu.

Saaremaa poolfinaalivastane on Selver Tallinn, kes sai kahel korral jagu Eesti Maaülikooli Spordiklubi meeskonnast. Selle paari esimene kohtumine toimub 1. detsembril Tallinnas ja teine kohtumine 7. detsembril Kuressaares.

Teises poolfinaalis on Big­banki vastaseks Pärnu Võrkpalliklubi, kes sai kahel korral jagu esiliigaklubist TalTech/Kiili. Esimene poolfinaalkohtumine toimub 2. detsembril Tartus ja teine 9. detsembril Pärnus.