DND + Sibyl Vane. Albumi “Kõikide haiguste ravi” esitluskontsert

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäeva(ad) - 23.12.2017
19:00

Sündmuspaik
Tagavere Seltsimaja

Rubriik


DND + Sibyl Vane. Albumi “Kõikide haiguste ravi” esitluskontsert kl 19  Tagavere Seltsimajas

Tartust pärit, kuid vahepeal 12 aastat Inglismaal tegutsenud DND on kodumaal tagasi olnud juba viis head aastat. Meloodilist ja tumedamat alternatiivrokki viljeleva DND uus, 15.septembril ilmunud album „Kõikide haiguste ravi“ tõusis juba nädal peale avaldamist Eesti plaadimüügi edetabeli tippu. Kolmes formaadis (CD, vinüül ja kassett) ilmunud kauamängiv on saanud muusikasõpradelt äärmiselt sooja vastuvõtu. Kontserdil tulevad esitlusele nii viimase albumi lood kui ka parimad palad bändi varasemast loomingust.

Kontserdil astuvad lisaks DNDle üles kamraadid ansamblist Sibyl Vane, kelle uus album ilmus käesoleva aasta kevadel. Aastaid regulaarselt Baltikumis ja Skandinaavias tuuritanud trio on tuntud oma ekspressiivse helipildi ning jõuliste esinemiste poolest. Varemgi Tagaverel esinenud Sibyl Vane osaleb ka veebruaris toimuval Eesti Laul 2018 poolfinaalis.

Kontserdil löövad kaasa Saaremaa punkbändid Punkentsefaliit ja Monstercöuq. Saaremaa vanim, tänavu plaadiga “15 aastat haigusi” 15. tegutsemisaastat tähistanud Punkentsefaliit esineb kodusaarel samuti üle mitme aasta. Kontserdi avab kevadel oma kolmanda EP “Saamatu” avaldanud Monstercöuq.

 

18.30 uksed
19.00 Monstercöuq
20.00 Punkentsefaliit
21.00 Sibyl Vane
22.00 DND

Pilet 10.
Kohapeal on müügil kõikide bändide fännitooted ja albumid.

Laen kaarti....