Kehakoostise mõõtmine ja tervisekoolitus

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäeva(ad) - 18.10.2017
17:00

Sündmuspaik
Orissaare spordihoone

Rubriik


Kehakoostise mõõtmine ja tervisekoolitus kell 17 Orissaare spordihoones

Mirko Miilits – koolitaja, personaaltreener, ettevõtja ja hea tuju mootor Orissaares!

Kehakoostise mõõtmine ja tervisekoolitus
18. oktoober 17.00-19.00

17.00 – kehakoostise mõõtmine
18.00 – tervisekoolitus

Koolituse info:
KOOLITUS KUIDAS KAALUNUMBRIST KAUGEMALE NÄHA
Kas astud tihti kaalu peale või oled hoopis kaalumise vältija? Kas kaalunumber on pidevalt sul mõtteis ja pead seda oma vormi välimäärajaks?

Enese kaalumine on paljudele sõltuvust tekitav. Samuti on teadlik kaalu vältimine levinud – tekitates pigem negatiivseid hoiakuid. Äkki on kaalutõusu taga hoopis trennikoormuse tõus ja numbrid suurenenud lihaste ehk kvaliteedi arvelt? Kas teadsid, et kaal võib tundidega mitme kilo võrra muutuda vee arvelt (söök, higistamine, joomine)? Mõne ekstreemse dieediga saame kiiresti muudatusi näha, kuid sageli kaotame rasvamassi asemel lihasmassi ja tervist.

Esitlusel püüame koos kaalunumbrist kaugemale näha ja selgitame välja tervikpildi endast. Selleks on hea aru saada oma looduslikust kehatüübist, ainevahetusest ja kehakoostisest. Ka saleda kehatüübi ja normaalkaalus inimestel võib sisemine kõhurasva tase olla riskitsoonis (diabeet, südamehaigused). Tugeva kehatüübi esindaja võib aga positiivselt üllatuda, sest ka suurema kaalunumbri taga võib olla keha rasvaprotsent optimaalne ja rasvamassi pole liigselt.

Küllusliku toiduvaliku ajastul ei piisa vormi hindamiseks ainult kaalu peale astumisest. Stressitase, magamatus ja elumuudatused võivad meie tervist mõjutada esmalt seestpoolt.

Mõistes oma kehakoostist, rasvade-lihaste osakaalu ning soovituslikke normipiire, saab iga kuulaja enda kohta teha elutervemaid otsuseid. Räägime läbi personaalse eesmärgi püstitamise etapid, vaatame tasuta töövahendeid ja neutraalse terviseinfo allikaid liikumise ning toitumise vallas.

Kestus: 45 min

Osalejatele tasuta!

Laen kaarti....