Kohtumisõhtu Kati Mäekallasega

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäeva(ad) - 13.09.2018
18:00

Sündmuspaik
Edukontor

Rubriik


Neljapäeval, 13. septembril kell 18 toimub Kuressaare Edukontoris (Tallinna tn 1) kõigile avatud kohtumisõhtu Kati Mäekallasega. Kati räägib reaalsusloomest: oma koha leidmisest, efektiivsest ajakasutusest ja terviklikust olemisest.
Kati on väljapaistev ettevõtja, kes tegutseb tervisliku toidu alal (Good Mood Food), majutuses (Vacationpoint) ja veab mitmeid MTÜsid ning Koostööklubi.

NB: Osalustasu on 2€. Osalejate arv on piiratud, registreeri end kindlasti alljärgneval lingil: https://goo.gl/forms/ZXcQcOoBOE0TYEIc2

Lisainfo:
Tegemist on neljanda kohtumisõhtuga sarjast “Edu valemid”, mis toimub kord kuus. Kuressaare Edukontori avatud kohtumiste sari on peamiselt noortele suunatud, kuid oodatud on kõik huvilised! Sarja eesmärk on tutvustada valdavalt saare juurtega põnevaid ettevõtjaid, et saada neilt inspiratsiooni ja ideid enda tuleviku suunamiseks. Kohtumised toimuvad vabas õhkkonnas ning sarja eesmärk on ärgitada osalejaid arendama oma algatusvõimet ja ettevõtlikkust inspireerivate näidete varal.

Laen kaarti....