Kuressaare Merepäevad

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäeva(ad) - 10.08.2018
12:00

Sündmuspaik
Raiekivi säär

Rubriik


Kuressaare Merepäevad Raiekivi säärel

12.00 Merepäevade toidu ja food truck`ide alad, laat, lastealatöötubade ja atraktsioonidega, paadid ja laevad, tänavamuusikud, kontserdid, mõttekoda, folgiplats ja meluala.

10.00 Eesti Meretööstuse Liidu 10. visiooniseminar “Tösised jutud messis” GOSPA Gotlandi Saalis Loe täpsemalt SIIT

12.00 Euroopa Komisjoni Esindus Eestis arutelu teemal „Kuidas mõjutab uus EL 2021- 2027 rahastamisperiood Saaremaad?” Mõttekojas

12.00 SPARK makerlab töötuba “Sillainseneerija” Lasteala

12.00 ÖSEL ehk Öised Saare Erksad Lühikad kutsub Animatsioonitöötuppa Messialal

12.30 Tervishoiumuuseumi õpituba Lasteala

13.00 SÜG neiduderühm, juhendaja K. Truverk Folgiplatsil

13.15 Infotund „Euroopa kultuuripealinn Kuressaare 2024” Mõttekojas

14.00 Etendus “Meri põlvini” Lastealal Loe rohkem SIIT

14.00 Kalanduse Teabekeskuse töötuba lastele Messialal

14.00 Valjala naisrühm MariAnnid, juhendaja M. Tõhk ja kandleansambel Kannelnäpud, juhendaja Õ. Pärtel Folgiplats

14.30 SPARK makerlab töötuba “Veepudeliraketid” Lastealal

14.30 Jüri Kamenik „Tuul – tuntud ja tundmatu” Mõttekojas

14.30 Tänavakunstnikud Dan Le Man ja Anita Bertolami Rannalaval

15.00 Spordikomitee – teatevõistlus auhindadega Lastealal

15.45 Mihkel Koppel „Tuulikute taastamine” Mõttekojas

16.00 Valjala naisrühm MariAnnid, juhendaja M. Tõhk ja kandleansambel Kannelnäpud, juhendaja Õ. Pärtel Folgiplats

16.00 Ansambel Heldene Aeg Rannalaval

16.00 Kalanduse Teabekeskuse töötuba lastele Messialal

16.45 Arengukoostöö ümarlaud „10 üllatust mere kohta” (jääd ja müüte murdev mäng) www.terveilm.ee Mõttekojas

17.00 EMTA suvekooli ukulele orkestri ja Pilvi Karu laululaste kontsert Rannalaval

17.00 Ajaloolise pukktuuliku avamine Linnuse bastionil

17.00 Nasva segarühm Pööris, juhendaja K. Kadarik Folgiplatsil

18.00 Tarmo Soomere „Eesti tuulised rannad ja rahutu rannikumeri” Mõttekojas

18.00 Tänavakunstnik Shiva Grings Folgiplatsil

18.00 Rannajalgpalliturniir „X-Tursaturniir 2018” Kuressaare Supelrannas Registreerumise info SIIN

19.00 Tänavakunstnik Krista Palmi tuletendus Messialal

19.30 Marko Matvere “50 ringi” Jaan Tätte ja Liisi Koiksoniga* Merelaval

21.30 Sadamasild* Merelaval

23.00 Terminaator* Merelaval

00.30 ÖSEL ehk Öised Saare Erksad Lühikad kinobuss esitleb „Ahto. Unistuste jaht” Rannalaval

Laen kaarti....