Muusikapäev: Kammermuusika kontsert

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäeva(ad) - 01.10.2017
14:00

Sündmuspaik
Kuressaare linnus

Rubriik


Muusikapäev: Kammermuusika kontsert Kuressaare linnuses

kell 14:00
Kärt Tambet (viiul), Markko Sunni (kitarr), Martin Kullamaa (kontrabass), Naomi Matthyssen (flööt, Austraalia), Jeroen Laureyssens (lõõts, Belgia), juhendajad Richard Holzmann (kitarr, Saksamaa) ja Merike Paberits (flööt, torupill). Pärimusmuusika õpituba.

Kell 15:00 “Eesti ETNO” Kärt Tambet (viiul), Markko Sunni (kitarr), Martin Kullamaa (kontrabass), Naomi Matthyssen (flööt, Austraalia), Jeroen Laureyssens (lõõts, Belgia), juhendajad Richard Holzmann (kitarr, Saksamaa) ja Merike Paberits (flööt ja torupill)

Tasuta

Eesti Muusikanõukogu korraldab Rahvusvahelise Muusikapäeva puhul 1. oktoobril üle-Eestilist kontserdiprogrammi juba viiendat aastat. Projekti missiooniks on muusikakultuuri propageerimine ning muusika hariduse ja muusiku elukutse tutvustamine. Kõik kontserdipaigad ning muusikud panustavad programmi vabatahtlikkuse alusel. Seega toimuvad ka kõik kontserdid külastajatele tasuta. Muusikapäeva märksõna “Kuula!” kutsub sel päeval inimesi muusikat kuulama ja muusikale keskenduma. Päev on täis üllatusi ja elavat muusikat võib 1. oktoobril kohata ka seal, kus seda oodata ei oskaks.
Muusikapäeval toimub üle Eesti enam kui 100 tasuta kontserti ning need on jaotatud avalikeks ning asutusesisesteks kontsertideks. Muusikapäeva kommunikatsiooniplaan on lai ning kontsertide kajastust leidub erinevates kanalites. Päevale paneb punkti traditsiooniline muusikapreemiate tseremoonia Estonia kontserdisaalis, kus Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital ja Eesti Muusikanõukogu jagavad silmapaistvatele muusikaelu tegelastele preemiad. Tseremooniat on kõigil huvilistel võimalik jälgida algusega kell 19 ETV otseülekande vahendusel.
Muusikapäeva kontserdiprogramm avalikustatakse 30. augustil ja on seejärel leitav aadressilt www.muusikapäev.ee ja erinevatelt trükimaterjalidelt.

Laen kaarti....