Retro Megamix

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäeva(ad) - 20.07.2018
19:00

Sündmuspaik
Illiku laid

Rubriik


Raadio Kadi Retroreede ESITLEB: Retro Megamix 20. juulil algusega kl 19, esimene esineja kl 20 Illiku laiul, Orissaares. 

Pilet eelmüügist: 15€ – läbi ticketer.ee piletimüügi keskkonna (alates 11.07 Orissaare Kultuurimajast)
Pilet samal päeva: 20€ – läbi ticketer.ee piletimüügi keskkonna ja ka kohapeal
VIP-pilet: 45€

Litritega kleit ja alt laienevad püksid kapist välja – disko on tagasi! Muusikastiilid nagu disko ja europop elavad enamasti meie mälestustes ning aeg-ajalt meenutatakse seda epohhi erinevate raadiosaadete või muude ürituste näol. Nostalgitsemiseks on põhjust ka soojal juulikuu õhtul Orissaares, Illiku laiul. Nimelt leiab aset festival Retro Megamix, mis kutsub kokku kõik 80- ja 90-ndate austajad ning ka peale Lennart Meri valitsusaega sündinud kodanikke, kellel huvi ajas tagasi rännata.

Sel aastal kolib Retro Orissaare südamesse, kus meele-elamusi pakuvad ajastule kohased Maarjamaa staarid ja ansamblid, kelle kontserte oleme väisanud nii diskoteekides kui ka vabas õhus ning siiani meenutame. Õrnust ja kõrgemaid noote pakuvad festivalil Nancy ning Estin. Mehist väge ja hurmust Black Velvet ning Mr. Happyman.

Diskoritest on esindatud Orinõmme oma legend Ardi Traumann, kes mängib ammuseid hitte, mis paneb lava ees lausa rõõmust hüppama. Õhtut juhib ja artiste juhatab sisse aga Orissaare tõusev täht Digi Tagustino, kes samuti mängib hitte 80- ja 90-ndate diskoteekidest. Seda kõike 20. juulil, algusega kell 19.

Üsna distinktiivselt võib eristada seda aega praegusest just kostüümide ja trendide poolest. Et särada nagu tantsupõrandate kuningad ja kuningannad kollektiivist ABBA 80-ndate lavalaudadel, on soovitatav eelnevalt sobitada kokku kostüüm, mis toetab festivali meeleolu.

Üritusele on võimalik soetada ka VIP-pääse hinnaga 45 eurot, mis sisaldab festivali piletit, ajastule kohast kangemat keelekastet ja söögiga kaetud külmlauda spetsiaalselt eraldatud alas. Kõikide meelte värskenduseks ja ajas tagasiminekuks on parim viis broneerida laud tervele seltskonnale alates viiest inimeset. Müügil on vaid piiratud koguses VIP-pääsmeid, seega varajane broneerimine suurendab võimaluse saada osa värvikamast kogemusest. Laud tuleb varasemalt broneerida emaili aadressil megamixretro@gmail.com ning lisainfot saab numbril 53359894.

 

 

Laen kaarti....