Saaremaa Miniteatripäevad 2018

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäeva(ad) - 23.03.2018
12:00

Sündmuspaik
Saaremaa Ühisgümnaasium

Rubriik


Saaremaa Miniteatripäevad 2018 Saaremaa Ühisgümnaasiumis

Reede, 23.märts

12.00- Registreerimine 13.15- Avamine 14.20- Tallinna 32.Keskkool KOKK (Eva Kalbus) – Kristin Kalam/Mehis Heinsaar „Rahus edasi elada“ 15.25- Saaremaa Ühisgümnaasium Kreisis (Sirje Kreisman) – ühislooming „Meie juured siin võrsuvad“ 16.10- Tallinna 32.Keskool 12.d klass (Eva Kalbus) – omalooming „Klassitu” 17.15- Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi teatristuudio Ega Vist (Krista Olesk) – Anton Tšehhovi novellide ainetel „Ei ole ju mingit süüd…” 17.50- Viljandi Gümnaasiumi teatristuudio II (Silvia Soro) – Inessa Saarits/Kristin Prits „Kui hakid lendavad“ 18.55- Saaremaa Ühisgümnaasium Krevera (Rita Ilves) – kompositsioon „Fragmentaarne finaalmäng“ 20.40- Kabaree 23.30- Vaba lava

Laupäev, 24.märts

09.45- Rakvere Linnanoorte Näitetrupp (Tiina Rumm) – A.H.Tammsaare/Tiina Rumm „Indrek ja Ramilda“ 10.55- Tallinna Lilleküla Gümnaasium Kruvikeeraja (Andres Jakovlev) – ühislooming „Joobes mees Tallinnas“ 11.35- Jüri kooliteater Vaba Valik (Ingrid Mikk) – Jim Ashilevi ainetel „Kelle vitsad peksavad?“ 12.35- Viljandi Gümnaasiumi teatristuudio III (Silvia Soro) – Siim Nurklik „Kas ma olen nüüd elus?“ 14.15- Rakvere Gümnaasiumi Teatriansambel (Aili Teedla) – ühislooming Paul Reiseri „Kahekesi“ ainetel „Üllatuspidu” 15.15- Türi Ühisgümnaasium Concordia (Klaudia Tiitsmaa) – Klaudia Tiitsmaa „Paumid v Hazelnutsid” 16.20- Rakvere Reaalgümnaasium Karla(Tiina Kippel/Jaanus Lekk) – Pendelton Kingi ainetel „Kokaiin“ 17.15- Rapla Riinimanda Teater (Valter Uusberg) – monoetendus Andrus Kivirähki „Aabitsa kukk“ põhjal „Meie oleme vaesed mehed“ 18.15- Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja (Lianne Saage-Vahur) – Betti Alver/Karl Sakrits „Kõmpa“ 20.30- Kontsert: Leana & Hartwin 22.15- Piduõhtu noortebändiga Magic Panda

Pühapäev, 25.märts

10.00- Vändra Gümnaasium (Andres Oja) – Andres Oja “Ta kandis sandaale” 10.35- Kuressaare Gümnaasiumi 12.a klass (Lelet Aavik/Kateriine Püüa) – Kateriine Püüa „Täna ei juhtu midagi“ 11.10- Haapsalu Muusikakooli teatriklass (Marion Undusk) – Arto Paasilinna/Kristian Smeds „Jänese aasta“ 12.00- Suure-Jaani Kool (Andres Oja) – W.Shakespeare/Andres Oja „Sai surm neil osaks mõlemal“ 14.15- Lõpetamine

PILETI HINNAD: Ühe etenduse pilet 0,5.- Abonement 8.- I päevapilet 2.- II päevapilet 3.-

Kõik etendused toimuvad SÜGi aulas

I õhtu Kabaree – ainult osalejatele, külalistele ja kutsetega Pidu – kõigile tasuta

II õhtu Kontsert ja pidu 2.- (osalejatele, külalistele ja kutsetega tasuta)

Laen kaarti....